Bulutfon Numaranızı Hipcall’a Ekleme

Bulutfon’dan tahsis ettiğiniz VoIP numaranızı Hipcall hesabınızda kullanabilirsiniz. Bu işlem için lütfen aşağıdaki adımları takip ediniz.

  • Öncelikle Hipcall hesabınızı açarak, üst gezinme menüsünde Ayarlar’a gidin. Telefon’a tıklayın ve Numaralar’ı seçin. Sayfanın sağ tarafındaki Numara ekle butonuna tıklayın.
  • Hipcall’a eklemek istediğiniz Bulutfon’daki mevcut numaranızı yazın ve numaraya bir isim verin.
  • Daha sonra, bağlantı ayarları alanında Numarayı sizden aldım seçeneğini seçin.

Bulutfon panelinize giriş yaparak sol taraftaki menüden Ses- Numaralarım sayfasına geliniz. Numaranızın sağ tarafındaki kalem simgesine tıkladıktan sonra, açılan sayfada, numara hedefi olarak Hipcall’u seçiniz ve kaydediniz.

 Mesai saati ayarları altında, bir saat dilimi seçin ve çalışma saatlerinizi ayarlayın. Her zaman 7/24 açık, her zaman kapalı veya mesai saatlerinizi manuel olarak seçebilirsiniz. Bu işlemden sonra, ofis saatleri ve mesai saatleri dışındaki arama hedefi seçmeniz gerekir.

Opsiyonel olarak, numarayı giden aramalar için kullanabilecek kullanıcıları seçebilirsiniz. Kendi bekleme müziğinizi bilgisayarınızdan yükleyebilirsiniz ve Hipcall hesabınıza özel bir zil sesi yükleyebilirsiniz.

Son olarak seçimlerinizi kaydetmek için kaydet butonuna tıklayınız.